مزایای الاینرهای شفاف

راحتی:

بیمار با بودن الاینر های شفاف در دهان از لحاظ فیزیکی احساس راحتی بیشتری دارد زیرا بر خلاف بریس های فلزی هیچ براکت یا سیم ارتودنسی در دهان وجود ندارد که بیمار نگران ایجاد خراشی یا بریدگی در دهان باشد. بریس های نامرئی صاف بوده و باعث تحریک دهان شما نمی شوند. آنها در واقع بسیار شبیه به محافظ های دندانی هستند که هیچ لبه ی تیزی ندارند.

 

جذابیت بیشتر:

از آنجایی که بریس های نامرئی ظاهری شفاف دارند، از بریس های فلزی که در اولین نظر قابل تشخیص هستند جذاب تر بوده و ممکن است بیشتر افراد حتی متوجه حضور آنها در دهانتان نشوند. این به این معناست که می توانید بدون ترس و نگرانی از ظاهر دندان ها به راحتی لبخند بزنید.

 

آسودگی:

به دلیل اینکه ارتودنسی های نامرئی به روشی متداول برای صاف کردن دندان ها تبدیل شده اند، بیماران دیگر مجبور به استفاده از بریس های فلزی نیستند. این باعث می شود که این بریس ها به گزینه ای آسان تبدیل شوند که در مقیاس وسیعی نیز در دسترس می باشند.

 

متحرک بودن:

الاینرهای شفاف متحرک بوده و بر خلاف بریس های ثابت، می توان آنها را برای غذا خوردن ، مسواک زدن و یا استفاده از نخ دندان از دهان خارج کرد. متحرک بودن به شما این امکان را می دهد تا غذای مورد علاقه تان را بخورید و بهداشت دهان و دندان را بهتر رعایت کنید تا در طول دوره درمان ارتودنسی  خطر ابتلا به بیماری های لثه را نداشته باشید. همچنین برخلاف ارتودنسی های فلزی، لازم نیست نگران باقی ماندن خرده های غذا در لابه لای ارتودنسی نامرئی باشید.

 

نیازمند کمترین مراقبت:

الاینرهای شفاف نیازمند کمترین مراقبت از سوی بیمار می باشند. البته ممکن است به مرور زمان کدر شوند اما شما می توانید تنها با استفاده از یک مسواک نرم  و محلولی از کمی سفیده کننده و آب با شستشوی یک دقیقه ای، بدون اینکه هیچ لکه ای باقی بماند آنها را به حالت اول بازگردانید. کافیست این کار را یک روز در میان انجام دهید.

 

رعایت بهداشت دهان و دندان :

بسیاری از افرادی که ارتودنسی دارند، در رعایت بهداشت دهان و دندان  دچار مشکل هستند. با این وجود در استفاده از این الاینرهای شفاف رعایت بهداشت دهان و دندان بسیار آسان بوده و به دلیل متحرک بودن این بریس ها، می توان به آسانی آنها را از دهان خارج کرد و سپس طبق معمول دندان ها را مسواک کرده یا از نخ دندان استفاده کرد.

 

طول درمان کمتر :

الاینرهای شفاف طول درمان کمتری نسبت به ارتودنسی سیمی دارد بیشترین طول درمان در الاینرهای شفاف 1 سال است و این درصورتی است که طول درمان در ارتودنسی سیمی گاهی بیشتر هم خواهد شد

 

صرفه جویی در زمان بیمار :

در مقایسه با ارتودنسی ثابت هم مدت زمان جلسه ویزیت در مطب بسیار کوتاه است و هم فواصل جلسات ویزیت طولانی تر و حدود ۶-۴ هفته است.

 

 

 

معرفی دندانپزشکان لبخندخاص

جناب اقای دکتر کرایچیان (متخصص ارتودنسی) - جناب اقای دکتر ملا - جناب اقای دکترمقصودی - جناب اقای دکتر علیایی - جناب اقای دکتر ربیع النجات - سرکارخانم دکتر مستوری - جناب اقای دکتر فیاض پور - جناب اقای دکتر قریشی ( متخصص ارتودنسی ) - جناب اقای دکتر جاتن - سرکارخانم دکتر گوهریان - سرکارخانم دکتر صوابی - جناب اقای دکتر اخوندی - جناب اقای طاهری - جناب اقای دکتر رسولی اقدم - سرکارخانم دکتر حمزوی - جناب اقای دکتر جوادزاده - جناب اقای دکتر امینی - جناب اقای دکتر ازادگان مهر - جناب اقای دکتر اقایی - جناب اقای دکتر ادیب - جناب اقای دکتر یغمایی - جناب اقای دکتر بزرگ - جناب اقای دکتر پیوند - سرکارخانم دکتر توکلی - جناب اقای دکتر امیدتوکل - سرکارخانم دکتر خاکشور - جناب اقای دکتر خاموشیان - جناب اقای دکتر خدابخشی - جناب اقای دکتر حداد - جناب اقای دکتر دهستانی - سرکارخانم دکتر سجادیان - جناب اقای دکتر رضوانی - سرکارخانم دکتر شیردل - جناب اقای دکتر سهی راد - جناب اقای دکتر عزمی - جناب اقای دکتر علیزاده عطار - جناب اقای دکتر غدیرزاده - جناب اقای دکتر عالمی -سرکارخانم دکتر کریمی - جناب اقای دکتر کریمی - جناب اقای دکتر گلعذار - سرکارخانم دکتر منوری -  سرکارخانم دکتر مجتهدی - جناب اقای دکتر نریمان پور - جناب اقای دکتر سبزواری (متخصص ارتودنسی)

 

 

تاییدیه جناب اقای دکتر نوید کرایچیان از متخصصین لبخندخاص

 

تاییدیه جناب اقای دکتر رضا ملا

نکات بهداشتی لازم برای نگهداری از الاینرها

 به دلیل بهداشتی بودن درمان باالاینرهای شفاف دندانهای بیمار درطی دوره بیمار دچار هیچ نوع پوسیدگی نمیشود.

این مزایا مستلزم رعایت چند نکته است که بیمار باید به انها حتما توجه داشته باشد

 

1- زمانی که غذا میخورید الاینر های شفاف را در بیاورید.

2- پیش از استفاده از الاینر دندانهای خودرا مسواک کرده و نخ دندان بکشید .

3- از مصرف نوشیدنی هایی که گرم هستند و رنگ مصنوعی دارند بپرهیزید.

4- خمیردندان و سفید کننده های مرغوب استفاده نمایید .

5- الاینرها را هربار پس از دراوردن بشورید.

6- زمانی که از الاینر استفاده نمی کنید انهارا داخل قاب هایی که لبخندخاص به شما هدیه میدهد قرار دهید.

7- دهان خودرا تمیز نگهدارید و اب زیاد بنوشید.

8- باالاینر خود سیگار نکشید

 

 

 

 

هرکجا که باشید هستیم

 

 در هر کجا ایران عزیزمان که باشید تنها با مراجعه به دندانپزشک معتمد خود یا دندانپزشکان معتمد ما در شهرتان

میتوانید درمان خودرا با الاینرهای لبخند خاص شروع کنید

 -----------------------------------------------------------------------------